Kompozice

Autor: Pierre Pallut
(1918 - 1999 Francie)

originální litografie, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 27,5 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 52,5 x 42,5 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 11.05.2020 20:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč