111. U stolu

Autor: Paul Brauns

signováno vlevo dole, mnichovská škola, rozměr 61 x 51 cm, rám 71 x 61 cm
Technika: olej na plátně

Konec dražby: 28.01.2019 22:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč