112. U stolu
Autor: Paul Brauns
signováno vlevo dole, mnichovská škola, rozměr 61 x 51 cm, rám 71 x 61 cm
Technika: olej na plátně
Konec dražby: 28.01.2019 22:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč