Horská bystřina

Autor: Antonín Boubín Toňátko
(1903 Mladá Boleslav - 1971 ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 83 cm, výška: 65 cm, rámování: 80 x 97 cm

Konec dražby: 28.07.2019 21:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč