Žně u Sušice

Autor: Antonín Boubín Toňátko
(1903 Mladá Boleslav - 1971 ?)

Signováno vpravo dole, zaskleno rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 84 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 03.05.2021 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč