34. Krajina
Autor: Antonín Schumann
(1868 - 1936)
signováno a datováno vpravo dole, novější rámování
Technika: olej na plátně, datace: 1932
Šířka: 56 cm, výška: 42 cm, rámování: 55 x 70 cm
Konec dražby: 04.03.2019 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč