1. Postavy
Autor: Jiří Lucas Karásek
(1956)
signováno vpravo dole, datováno 91
Technika: olej na kartonu, datace: 1991
Šířka: 31 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 60 x 45 cm
Konec dražby: 08.10.2020 20:01 SELČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč