Zůžení II.

Autor: Jiří Lucas Karásek
(1956)

signováno vpravo dole, datováno 80
Technika: olej na kartonu, datace: 1980
Šířka: 78 cm, výška: 46 cm, rámování: 67 x 100,5 cm

Konec dražby: 28.07.2019 14:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 600 Kč