Abstrakce

Autor: Jiří Lucas Karásek
(1956)

signováno vpravo dole, datováno 95
Technika: olej na kartonu, datace: 1995
Šířka: 31 cm, výška: 46 cm, rámování: 62 x 47 cm

Konec dražby: 28.07.2019 14:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč