Opodál

Autor: Jiří Lucas Karásek
(1956)

signováno vpravo dole, datováno 69
Technika: olej na kartonu, datace: 1969
Šířka: 40 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 51 x 59,5 cm

Konec dražby: 28.07.2019 14:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč