113. Žlutá
Autor: Jiří Lucas Karásek
(1956)
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46 cm, výška: 34 cm, rámování: 50 x 61,5 cm
Konec dražby: 28.07.2019 14:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč