Červená abstrakce

Autor: Jiří Lucas Karásek
(1956)

signováno uprostřed dole, datováno 91-2
Technika: olej na kartonu, datace: 1991-2
Šířka: 46,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 45 x 60,5 cm

Konec dražby: 28.07.2019 14:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč