118. Doteky
Autor: Jiří Lucas Karásek
(1956)
signováno vpravo dole, datováno 94
Technika: olej na kartonu, datace: 1994
Šířka: 24 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 44 x 35,5 cm
Konec dražby: 28.07.2019 14:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč