139. Červená abstrakce II.
Autor: Jiří Lucas Karásek
(1956)
signováno vpravo dole, datováno 80
Technika: olej na kartonu, datace: 1980
Šířka: 80 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 67,5 x 100 cm
Konec dražby: 07.12.2017 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč