144. Maska

Autor: Jiří Lucas Karásek
(1956)

signováno uprostřed dole, datováno 98
Technika: olej na kartonu, datace: 1998
Šířka: 47 cm, výška: 31 cm, rámování: 45 x 59,5 cm

Konec dražby: 07.12.2017 20:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč