616. Opodál
Autor: Jiří Lucas Karásek
(1956)
signováno vpravo dole, datováno 69
Technika: olej na kartonu, datace: 1969
Šířka: 40 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 51 x 59,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 19:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč