115. Pohled na elektrárnu - Dryák
volný list, signováno na reversu vpravo dole
Šířka: 43 cm, výška: 62 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč