115. Portrét dámy
signováno a datováno vlevo dole, rámováno v dobovém blondel rámu
Technika: pastel na kartonu, datace: 1945
Šířka: 75 cm, výška: 55 cm, rámování: 91 x 71 cm
Konec dražby: 17.12.2019 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč