R. Schwarz - Krajina s řekou

signováno vpravo dole, rentoilováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 36 cm, rámování: 46 x 60 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 20:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč