115. Výhled z okna
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1961
Rámování: 29 x 21 cm
Konec dražby: 11.05.2020 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč