Zlacený rám

zlacený rám, zdobený vejcovcem, vnitřní rozměr 34,3 x 40 cm
Datace: 19. století
Šířka: 40 cm, výška: 34,3 cm, rámování: 43 x 49 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.05.2021 21:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč