69. Stromy u potoka
Autor: Anna Roškotová
(1883 Vlašim - 1967 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 49 cm, výška: 32 cm, rámování: 39 x 54 cm
Konec dražby: 20.06.2019 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč