42. V zimě
Autor: T. Jungvirt
signováno vlevo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 43 cm, výška: 59 cm
Konec dražby: 04.03.2019 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč