43. V zimě
Autor: T. Jungvirt
signováno vlevo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 43 cm, výška: 59 cm
Konec dražby: 16.04.2019 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč