527. Jízda králů
Autor: Jan Hanáček
(1932 Kunovice)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Šířka: 68 cm, výška: 28 cm, rámování: 48 x 85 cm
Konec dražby: 14.07.2019 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč