7. Polní kvítí
Autor: Jan Hanáček
(1932 Kunovice)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1987
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 73 x 63 cm
Konec dražby: 27.01.2020 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč