54. Jaro v Hlinsku
Autor: Rudolf Hanych
(1906 Svratka - 1994 Nové Město na Moravě)
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x 115 cm
Konec dražby: 15.04.2019 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč