Česká krajina

Autor: Rudolf Hanych
(1906 Svratka - 1994 Nové Město na Moravě)

signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 42 cm, výška: 28 cm, rámování: 38 x 52 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč