Motýl

Autor: Jindra Viková
(1946 Praha)

signováno a datováno na spodním okraji, okraj lehce poškozen
Datace: 1976
Šířka: 23,5 cm, výška: 28 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 16.04.2019 20:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč