105. Plachetnice v přístavu

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signatura vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 58 x 69 cmm

Konec dražby: 04.03.2019 22:45 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč