Přístav

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Sweden)

signatura vpravo doles
Technika: olej na plátně
Šířka: 58,5 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 59 x 72 cm

Konec dražby: 05.03.2019 22:15

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč