10. Za zrcadlem 250
Autor: Vasilis Takis
(1925 Atény, Řecko - ?)
grafický list z uměleckého litografického časopisu Derriere le Miroir č. 250, který vycházel v omezeném nákladu litografickým tiskem. Každé vydání obsahovalo originální litografie umělců, které zastupovala Maeght gallery
Technika: litografie na kartonu, datace: 1982
Šířka: 57 cm, výška: 38 cm, rámování: 53 x 73,5
Konec dražby: 04.03.2019 19:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč