10. Za zrcadlem 250

Autor: Vasilis Takis
(1925 Atény, Řecko - ?)

grafický list z uměleckého litografického časopisu Derriere le Miroir č. 250, který vycházel v omezeném nákladu litografickým tiskem. Každé vydání obsahovalo originální litografie umělců, které zastupovala Maeght gallery
Technika: litografie na kartonu, datace: 1982
Šířka: 57 cm, výška: 38 cm, rámování: 53 x 73,5

Konec dražby: 04.03.2019 19:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč