Josef Šíma - Obrazy - kresby

originální plakát k výstavě Josefa Šímy v Národní Galerii v Praze
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 81 cm, rámování: volně
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2019 22:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč