117. Josef Šíma - Obrazy - kresby
originální plakát k výstavě Josefa Šímy v Národní Galerii v Praze
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 81 cm, rámování: volně
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.03.2019 22:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč