Město v oblacích

Signováno dole uprostřed tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 22 cm, výška: 34 cm, rámování: 43 x 55 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč