117. Noční postavy
nesignováno
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 10,5 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 14:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč