116. Zima
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 31 cm, výška: 22 cm, rámování: 48 x 56 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč