40. Lesní potůček
Autor: Matěj František Skula
(1891 Brno - 1977 Staré Město)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 51 cm
Konec dražby: 17.04.2019 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč