1. Cesta lesem
Autor: Roman Havelka
(1877 Jemnice - 1950 Znojmo)
signováno vpravo dole, na reversu výstavní razítko, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 54,5 x 64,5 cm
Konec dražby: 07.06.2021 19:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč