Cesta lesem

Autor: Roman Havelka
(1877 - 1950)

signováno vpravo dole, na reversu výstavní razítko, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 54,5 x 64,5 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč