18. Portrét dívky
Autor: Lino Vesco
(1879 Salzburg - ? Rakousko)
signováno a datováno vpravo nahoře, rámováno v původním širokém rámu
Technika: olej na kartonu, datace: 1920
Šířka: 25,5 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 53 x 46,5 cm
Konec dražby: 04.03.2019 19:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč