19. Pasák ovcí
Autor: Athanas Mihov
(? - ? Bulharsko)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1954
Šířka: 50 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 54 x 63,5 cm
Konec dražby: 04.03.2019 19:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč