110. Květinový trh
Autor: Marius Skov
(1885 - 1964 Německo)
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 63,5 cm, rámování: 75 x 65 cm
Konec dražby: 05.03.2019 22:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč