V podvečer

Autor: Peder Mork Monsted
(1859 Balle Mølle - 1941 Fredensborg, Dánsko)

signováno vlevo dole, na napínacím rámu přípis
Technika: olej na plátně
Šířka: 74,5 cm, výška: 63,5 cm, rámování: 75 x 86,5

Konec dražby: 11.01.2021 20:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč