1. V podvečer

Autor: Peder Mork Monsted
(1859 Balle Molle - 1941 Fredensborg, Dánsko)

přisouzeno autorovi, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 74,5 cm, výška: 63,5 cm, rámování: 75 x 86,5

Konec dražby: 11.01.2021 20:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč