60. Plachetnice v přístavu
Autor: Axel Wallert
(1890 Sankt Ilians socken - 1962 Švédsko)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu darovací list původnímu vlastníkovi z roku 1970
Technika: olej na malířské desce, datace: 1935
Šířka: 27 cm, výška: 37 cm, rámování: 49 x 39 cm
Konec dražby: 17.04.2019 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč