14. Provensalská krajina
Autor: Georges Costeau
(1868 - 1920 Francie)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 56 cm, výška: 45 cm, rámování: 56,5 x 66
Konec dražby: 27.09.2021 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč