33. Akt ženy
Autor: Josef Vohrabal
(1908 Brno - 1994 Brno)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 98 cm, výška: 73 cm, rámování: 85 x 111 cm
Konec dražby: 25.09.2017 19:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 500 Kč