Zátiší s vázou

Autor: Bedřich Vrobel

signováno a datováno vlevo dole, původní řezaný blondelový stříbřený rám
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 51 cm, výška: 71 cm, rámování: 89 x 68 cm

Konec dražby: 10.02.2020 20:51 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč