536. Zátiší s vázou
Autor: Bedřich Vrobel
signováno a datováno vlevo dole, původní řezaný blondelový stříbřený rám
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 51 cm, výška: 71 cm, rámování: 89 x 68 cm
Konec dražby: 14.07.2019 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč