Pohled z okna do krajiny

Autor: František Vobecký
(1902 Trhový Štěpánov - 1991 Praha)

Zezadu nálepka: pozůstalost František Vobecký, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 23 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 42 x 47 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 800 Kč